پژوهش های موضوعی، فعالیت های مهارتی و تکمیلی مربوط به یک درس دانشگاهی خاص و یا یک موضوع مشخص هستند که در جهت افزایش سطح مهارتی و عملیاتی مفاهیم آن درس توسط استاد محترم درس مطرح می گردند. دانشجویان عزیز بهتر است پژوهش موضوعی را کاملا جدی بگیرند و از فرصت های پیش آمده برای پیشرفت مرحله ای سطح توانمندی و مهارت خود و نیز تجربه عمیق شدن در یک موضوع خاص، به همراه درگیر شدن درچالش های آن بهره برداری مفید و موثرداشته باشند.

ادامه مطلب

ثبت سفارش

قبل از آنکه یک مقاله را سابمیت کنیم و یا دنبال انتخاب نشریه و یا ژورنال مناسب برای پذیرش و چاپ مقاله باشیم بهتر است از محتوی و شاکله و روش مقاله نویسی اطمینان حاصل کنیم. در واقع برای آنکه مقاله تحریر شده از شرایط لازم جهت پذیرش و چاپ برخوردار باشد بایستی اولا محتوی و مطلب ادعا شده با درجه صحت بالا و با استنادات متقن و محکم و استوار بر استدلال علمی لازم برخوردار باشد استنتاج درست و دقیق انجام شده باشد و ادله قابل استناد و درست و مرتبتی به صورت یک سری حلقه های مرتبط زنجیری خطی یا غیر خطی ناشی از یافته ها و بافته ها و ساخته های غینی و ذهنی نگارنده در کنار هم یک سناریوی علمی قابل قبول و قابل دفاع و قابل تکرار ارایه کنند تا در جایگاه داوری قرار گرفته و توسط داوران زبده و کاردان مورد ارزیابی قرار گیرد.
ضریب تاثیر(IF) - افیلیشن - گرامرلی - مندلی

سفارش سریع

بعد از آنکه مقاله فارسی یا انگلیسی و یا به هر زبان دیگری از جمله فرانسه،آلمانی،چینی و یا ...به لحاظ شاکله و فرمت مقاله نویسی استاندارد، با رعایت اصول علمی و فنی نگارش و آماده میشود، نوبت به انتخاب یک نشریه یا ژورنال مناسب برای سابمیت آن میرسد.
در این مرحله دانش و تجربه کافی نقش بسیار مهمی برای گرفتن پذیرش در بهترین نشریه یا ژورنال متناسب با مقاله را دارد. اگر به زمینه کار
نشریه یا ژورنال در زمان سابمیت توجه کافی نشود، اگر به اعتبار نشریه یا ژورنال توجه کافی نشود، اگر به سطح علمی مقاله و تناسب آن با سطح مقالات قبلا پذیرش شده توجه کافی نشود،آنگاه باید منتظر نتایج نه چندان خوب بود و اگر های دیگری که به دو بال دانش و تجربه همزمان نیاز دارند و کار پژوهشگران زبده و دقیق و به روز است. با توجه به ریزه کاریهای فوق میتوان از انتخاب درست نشریه یا ژورنال در قدم اول، اطمینان قابل قبولی حاصل کرد.

ثبت سفارش